WPROWADŹ SZUKANĄ FRAZĘ

NOWOŚCI

Super Inductive System − (Super Indukcyjna Stymulacja) to innowacyjna technologia wykorzystująca pole elektromagnetyczne o wysokiej intensywności, które pozytywnie oddziałuje na ludzką tkankę. BTL–SIS działa przeciwbólowo i regeneracyjnie. Wywołuje miostymulację, miorelaksację, mobilizację stawów, wpływa na poprawę oddychania oraz przyspiesza gojenie złamań.

SIRIO – to unikalne urządzenie do fizykoterapii generujące fale akustyczne o częstotliwości 38 kHz. Ta rewolucyjna terapia działa na zasadzie połączenia zjawisk kawitacji oraz efektu termicznego. Dzięki takiemu połączeniu metabolity nocyceptywne są usuwane z organizmu, co przyspiesza proces regeneracji oraz wywołuje pozytywne efekty terapeutyczne.

TR-Therapy przenosi fale o częstotliwości radiowej przez tkanki, tworząc ich selektywne przegrzanie. Efekty terapii w postaci natychmiastowej ulgi w bólu, rozluźnienia mięśniowego, zmniejszenia obrzęków oraz przyspieszenia regeneracji tkanek zostały potwierdzone naukowo.

SALUS – TALENT URO to połączenie urządzenia do głębokiej stymulacji elektromagnetycznej, zapewniającym precyzyjną i komfortową terapię. Stosowany jest w terapii schorzeń uroginekologicznych. Zapewnia komfortowe i bezinwazyjne leczenie m.in.: nietrzymania moczu, ostrego/przewlekłego bólu uroginekologicznego, dysfunkcji seksualnych, przewlekłego zapalenia gruczołu krokowego.